Kec o mě

2. září 2013 v 14:53 | Anne |  Denní žvásty
Zdravím, jmenuji se Anna, je mi 17 let a jsem anorektička.

Ne. To je špatný začátek. Nejsem anorektička. Kdybych totiž byla, tak bych byla hubená. A to nejsem. Opravdu, nejsem jedna z těch holek co mají perfektní postavu a nadávají na to, že jsou tlusté. Naposledy, kdy jsem se vážila, a to bylo asi před dvěma týdny, jsem vážila 84 kilo. FUJ. Takže anorektička nejsem. Chce to nový začátek.


Zdravím, jmenuji se Anna, je mi 17 let a trpím poruchou příjmu potravy.
Hmm. To už je sice pravda, ale zní to strašně přísně a opravdově. Zkusím to ještě jednou.

Zdravím, jmenuji se Anna, je mi 17 let a právě jsem vyhodila vaječnou omeletu, kterou mi mamka uvařila.
No... lepší už to nebude.

Opravdu potřebuji zhubnout. A jelikož nemám čas sportovat, kvůli tomu, že se ze školy vracím domů každý den až o půl 5. A ano, taky proto, že jsem líný bastard. A tak jsem se rozhodla raději nejíst.
Strašně mě mrzí, že musím vyhazovat jídlo... ale to je jediný způsob, jak nevstoupit v podezření. Alespoň ho nevyhazuju do popelnice, ale krmím s ním svého psa... ale to je pouze malá útěcha.

Nejíst je těžký úkol. Není to o tom, že bychom jídlo nenáviděly. Ne, my milujeme jídlo. Chodíme se na něj dívat, čichat ho, myslíme na něj většinu dne, máme s ním skoro intimní vztah, ale nesmíme ho jíst. Většinou to dokážu vydržet pouze pár dní a pak se jeden den totálně přejím. Je třeba se těm situacím vyhýbat. A i proto jsem založila tento blog. Vždy, když na mě přijde "žravá", tak se z toho vypíšu. Nebudou to asi moc příjemné články, ale to mi nevadí, pokud mě to dovede k dokonalosti.
No a to je tak asi všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama