3. 9.

3. září 2013 v 19:09 | Anne |  Denní žvásty
Dvouhodinový seminář dějepisu. Už jsme dostali referáty a seminárku do konce ledna a plno dalších věcí. Super. Že jsem si ten seminář brala. Pak jsme byli se školou na šíleném a divném filmu Prokletí domu Hajnů. A poslala jsem pohled do Číny! ^^ Vyhýbání pizze, nanukům a dalšímu jídlu a udivený výraz kamarádů, když jsem nic nechtěla. Začala jsem hodně dobře. I pokračovala jsem dobře. Ale pak jsem přišla k babičce a ta do mě narvala dva koláče. A to bylo už půl 4té a já měla v sobě kousek okurky, kofilu a pár čokoládových sušenek a ani jsem neměla hlad. Takže jsem dneska snědla moc moc moc kalorií, protože ty koláče přímo přetékaly kaloriemi. Skoro jsem viděla, jak z nich odkapává ten tuk a curk a všechno, co se mi usadí do břicha. Ale sníst jsem to musela, protože nemůžu upadnout v podezření.
Zítra dávají ve škole na oběd zeleninové rizoto, tak asi neodolám a dám si. Takže to znamená, že nic jiného zítra jíst nebudu A ani to rizoto nesním celé. Jediná věc, co mě štve, je že v té školní jídelně si nemůžu přesně to jídlo navážit a tak nevím, kolik kalorií jsem přesně snědla. Ach jo.Snídaně:
salátová okurka (21 kcal)
kofila (171 kcal)

Svačina
Zlaté polomáčené sušenky (255 kcal)

a tady jsem chtěla skončit, jenže babča do mě narvala další jídlo :(

Odpolední svačina:
Švestkový koláč 2 kusy (430 kcal :(( )
Meloun (30 kcal)

Spálené kalorie:
cesta do školy (-88 kcal)
trávení jídla (-91 kcal)
hoodně další chůze, ze školy do kina, do města, k babičce a pak na autobus, doufám, že jsem ještě něco spálila..

Dohromady: 727 kcal :(
A to jsem chtěla jíst míň než včera. Kdybych nemusela jíst ty koláče, tak bych měla kolem 300 kcal... a to by bylo tak akorát :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama